Alkohol & drink bar na Twoją imprezę

Tylko najlepsze alkohole z całego świata!

Barmani na wynajem - drink bar Warszawa, Radom Łódź. Usługi barmańskie na imprezę firmową, wesele, wieczór panieński, kawalerski

Gwarancja najlepszego alkoholu na Twoją imprezę! Drink bar i obsługa barmańska | Warszawa, Radom, Łódź

Gwarantujemy najlepsze alkohole - wybór spośród 40 rodzajów alkoholi z całego świata! Wysoka jakość i zero zamienników - do tworzenia drinków nie stosujemy niczego, czego sami nie chcielibyśmy pić.
Tworzone przez naszych barmanów drinki i koktajle to niezapomniane smaki, które powstają dzięki użyciu najwyższej jakości alkoholi o odpowiedniej temperaturze.

Do tworzenia drinków używamy także najwyższej jakości syropów barmańskich Monini, nie stosujemy tańszych syropów - płacisz za klasę premium! 

Na Twoją imprezę proponujemy również wsparcie w zakupie wódki, ponieważ posiadamy atrakcyjne rabaty w hurtowniach. 

Wszystkie drinki i koktajle pięknie zdobimy świeżymi owocami z całego świata, które stanowią znak rozpoznawszy Trzymaj Fason Event Team - Ty oraz Twoi Goście na zawsze zapamiętacie ten ważny dzień jako faerię smaków oraz... kolorów!

WINO - Zajmiemy się organizacją najlepszych rodzajów wina, które nasi kelnerzy zaserwują w odpowiednich kieliszkach, prawidłowo schłodzone. Opcjonalnie, białe wino możemy serwować z nalewaka,dzięki czemu będzie zawsze w idealnej temperaturze. Proponujemy także wino z beczek drewnianych - według Waszych upodobań.

Drinki molekularne, welcome drinki dla młodej pary i gości

Wyjątkowe, budzące podziw nawet wybitnych smakoszy drinki przygotowane z wykorzystaniem kawioru molekularnego, np. z brzoskwini lub truskawki. Tajemnica głębokiego smaku tkwi w obróbce termicznej/ chłodzeniu ciekłym azotem, Dzięki temu otrzymujemy naprawdę zaskakujące zestawienia, charakteryzujące się czystym smakiem!

Welcome drink przygotowany w ten sposób to efektowny sposób na przywitanie gości. Tworzone z dodatkiem prosecco i kawioru molekularnego zachwycą najbardziej wybrednych smakoszy.
Drinki molekularne na imprezie, profesjonalna obsługa barmańska imprez firmowych, wieczorów panieńskich, kawalerskich

Sprawdź, co jeszcze oferujemy:

© 2019 Trzymaj Fason Event Team - obsłuba barmańska & mobilny bar na Twoją imprezę. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Timedia.pl